Kayıt Ol
2000 TL ve üzeri bakiye yüklemelerde %10 bonus!
Bakiye Yükle
Tema Rengi

Gizlilik ve Güvenlik

NivuPro sistemlerimizden alışveriş yapan müşterilerimizin kabul ettiği genel kullanım koşulları aşağıda yer almaktadır.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

NivuPro ve NivuSmm sistemlerimizden alışveriş yapan tüm müşterilerimizin kabul ettiği genel kullanım koşulları aşağıda yer almaktadır.

NivuPro Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenliği

NivuPro.com’da verilen tüm servis hizmetleri, Becca Digital Technology Ltd. iştirakine bağlı NivuPro.com firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir. NivuPro.com olarak sizlere hizmet verebilmek ve faturanızı tarafınıza doğru bir şekilde teslim edebilmek amacıyla sipariş esnası sırasında; İsim Soyisim , Telefon , Email Adresi talep etmektedir. Sipariş esnasında verdiğiniz bilgilerin söz konusu müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmadıkça üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Mağazamızın Müşteri hizmetlerimiz herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz kredi kartı numaranızı veya şifrenizi talep etmez, ayrıca Firmamız hiç bir şekilde kredi kartı ve özel şifre bilgilerinizi istemez. (Yalnızca Havale, Eft ile ödeme yapmak isteyen ve Ödeme bildirimi göndermekte zorluk çeken kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla müşterinin isteği halinde ödeme bildirimi sms kodunu isteyebilir). Sipariş bilgileri ve Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi durumunda yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda kaldığımız durumlarda resmi makamlara açıklanmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki unsur vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın adres çubuğunda bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 256 bit SSLSecure Sockets Layerprotokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

E-Posta Güvenliği

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için [email protected] mail adresimize email gönderebilir veya bizlere 7 / 24 İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Destek Sistemi

Departman seçin ve görüşmeye başlayın.

Destek
Çerezler
Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.