Kayıt Ol
2000 TL ve üzeri bakiye yüklemelerde %10 bonus!
Bakiye Yükle
Tema Rengi
Nivupro

Hakkında

Nivupro ile ister sosyal medya hizmetlerinden faydalan, ister sosyal medya hizmetleri sağla. Kontrol Senin Elinde!

Devam Et
Kısaca Anlatalım

Nivupro Nedir?

Teknoloji bağımlısı, uzman ve profesyonel ekibimiz ile 10 senenin üzerinde edindiğimiz tecrübeyle Sosyal Medya Marketi hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek için tüm sosyal medya platformlarında bireysel ve kurumsal müşterilerimize uçtan uca hazır sistem sunuyoruz. Hızlı gelişen teknolojinin getireceği risklerden uzak emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz. Başarının müşteri memnuniyeti, güven ve iyi niyetle sağlanabileceğinin farkındayız.

Proaktif hizmet anlayışıyla sürekli yatırım yapmaya devam eden, dünya çapında birçok fenomen ve ünlü isimlerle kurulu network ağı olan bir firmayız. Yapılan tüm alışverişleri güvenli ödeme altyapısı ve 3D güvenlik çözümlerini kullanarak yapıyoruz. Kurumsal bir şekilde bugüne kadar binlerce hesap ve kanala hizmet sağladık aynı özveriyle sağlamaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası her türlü soru/sorunlarını destek sistemi üzerinden 7/24 hızlı bir şekilde cevaplıyoruz.

NivuPro ürünlerimiz; sosyal medya marketi hizmetlerinde oluşan çevrimiçi ihtiyaçların çözümünü en kısa zamanda en verimli şekilde sunmayı hedef edinmiş sistemlerimizdir. Bireysel ve kurumsal birçok hesaba online sosyal medya paket çözümleri üretiyoruz ve ortak projelerde yer almaktan keyif duyuyoruz. Satış öncesi ve sonrası sizlere yardımcı olma ilkesini benimseyen uzman ekibimizle yapacağınız işlerde üst düzey kaliteli hizmeti her daim hissedeceğinizi garanti ediyoruz.


Teşekkürler

Alanında profesyonel teknoloji ve sosyal medya bağımlısı ekibimize , projemize güvenen ve bizlere tam destek olan iş ortaklarımıza, proaktif hizmet anlayışımızın etkileriyle kalite, güven ve memnuniyeti bizimle bulan tüm müşterilerimize ve bizi sürekli dinamik tutan rakiplerimize teşekkür ederiz.

Mutlu Müşteriler

Nivupro yazılım ve sosyal market deneyimini yaşayan müşterilere sahibiz.

Mevcut Lisans

Nivupro faaliyete geçtiği günden bugüne 3000'den fazla lisans sağladık.

Cevaplanan Talep

Bugüne kadar müşterilerimizin 10.000'den fazla destek talebini yanıtladık.

İçilen Kahve

Tüm bu hizmetleri sağlarken dinç kalabilmek için sayısızca kahve tükettik.

Nivupro

Becca Digital Projesidir

Başarının ancak müşteri memnuniyetiyle gerçekleşebileceği bilinciyle hareket eden, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, güçlü ve net iletişimle hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde fark yaratan çözümleri sizlere sunuyoruz.

Becca Digital
Destek Sistemi

Departman seçin ve görüşmeye başlayın.

Destek
Çerezler
Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.